czekoladki-na-dzien-chlopaka
Czekoladki na dzień chłopaka – mój wybór

Nie każda para obchodzi dzień chłopaka, lecz jak dla mnie, podobnie jak dzień kobiet jest to bardzo ważne święto, które pozwala na polepszenie relacji z moją drugą połówką, i przy okazji sprawienie komuś czekoladowej przyjemności. Wiele dziewczyn myśli, że trzeba kupić swojemu mężczyźnie coś drogiego, lecz jak dla mnie wystarczą zwykłe, nawet tanie czekoladki na dzień chłopaka. Chcecie wiedzieć dlaczego, i jakie ja czekoladki swojemu narzeczonemu kupiłam. To zapraszam do przeczytania tego wpisu.

Jakie kupiłam czekoladki na dzień chłopaka?

Osobiście nie chciałam brać czegoś taniego, co znajdziemy w zwykłym sklepie spożywczym czy markecie – dlatego od razu te wszystkie tanie bombonierki czy pudełka z czekoladkami odpadły. Są one po prostu „zbyt łatwe” do poznania, przez co nie były by one aż tak dobrym prezentem, skoro każdy może sobie pójść do sklepu i wziąć takie same. Postanowiłam wziąć personalizowaną bombonierkę – oznacza to, że sama mogłam dać na nią zdjęcie moje i mojego narzeczonego, i przy okazji dodać na nią fajny nadruk. Jak więc same widzicie, jeśli poszukujecie dobrego, unikalnego i oryginalnego prezentu to czekoladki na dzień chłopaka są chyba najlepszym wyborem.

Coś innego

Prezent nie musi być personalizowany, żeby był idealny. Moim zdaniem wystarczy po prostu jego unikalność pod takim względem, że nie jest dostępny w każdym sklepie spożywczym. Najlepszym przykładem tego są bombonierki, które możemy znaleźć w praktycznie każdym sklepie na dziale z czekoladą czy słodyczami. czekoladki na dzień chłopaka zabawna bombonierka Takim prezentom, niezależnie od okazji, chyba że idę tylko do kogoś w odwiedziny – stanowczo mówię nie. Wystarczy chwilę poszperać w internecie i możemy bardzo szybko znaleźć ciekawe bombonierki na dzień chłopaka. Ja na przykład znalazłam taki bardzo luźny prezent – bombonierka z zabawnie przedstawionym mężczyzną w stroju supermana. Takie coś na pewno rozluźni atmosferę, i przy okazji przyprawi naszej drugiej połówce sporo radości. Nie wiem czemu panuję przekonanie, że każdy prezent, poza upominkiem na „osiemnastkę” (ukłon dla młodszych czytelników), musi być poważny i nie powinien w sobie zawierać niczego śmiesznego. Dzień chłopaka to nie jest „sztywne święto”, jak wiele kobiet myśli – jest wręcz przeciwnie, jest to święto podczas którego powinnyśmy się bawić i podarować naszemu przyszłemu mężowi coś zabawnego, w luźnej i przyjaznej atmosferze. Taki „rozluzowany’ prezent na dzień chłopaka to na przykład ta wyżej wymieniona bombonierka z zabawnym wzorkiem.

Inny pomysł – prezent HANDMADE

Prezenty handmade także są popularne, i wcale nie są takie ciężkie w przygotowaniu jak może się to niektórym z Was wydawać. Przygotowanie prostych drewnianych figurek nie powinno być dużym wyzwaniem. Jeśli jednak jesteśmy pewne, że nie damy rady takiemu zadaniu podołać, to możemy zainteresować się takim tematem jakim jest papercraft. W internecie można znaleźć szablony, dzięki którym wydrukujemy za pomocą drukarki figurkę, którą następnie możemy złożyć i będzie sobą coś reprezentowała. Ja polecam na przykład dodanie na twarz naszej figurki zdjęcia naszej drugiej połówki, a na drugą figurkę naszą twarz. Wydrukowanie i złożenie takiego czegoś to nie jest problem i nie zajmie dużo czasu, a będzie to świetny prezent, szczególnie dzięki temu że pokaże gest – czyli to, o co chodzi w prezentach. Ciekawe może być połączenie takiego czegoś z czekoladkami na dzień chłopaka – np ułożenie takich figurek na bombonierce.

  • BeataM.94

    Z nieba mi spadł ten wpis! Taka późna pora a ja nadal myślałam co kupić swojemu chlopakowi. Ta bombonierka mi jakoś nie przypadła do gustu, ale te inne czekoladki na dzień chłopaka na tej samej stronie mi się podobają, szczególnie ten wzorek z serduszkiem.

  • Gość

    dobry pomysł