prezent na walentynki
Najlepszy upominek na walentynki – moje zdanie

Podobnie jak w przypadku Mikołaja, tudzież Świąt Bożego Narodzenia prezent na walentynki kupujemy ze sporym wyprzedzeniem, tak żeby uniknąć większych cen, natłoku kurierów i listonoszy oraz braków w magazynach, czyli sytuacji które mają miejsce kilka dni przed dniem zakochanych, jak i przed każdym innym świętem, na które wręczamy komuś prezent. Zazwyczaj do tej zasady stosuje się mało osób – i swój upominek na walentynki kupują nawet kilka dni przed walentynkami, przez co tracą czas i pieniądze, a może i nawet lepszy prezent. Co według mnie jest najlepszym prezentem walentynkowym, i w jakiej cenie taki prezent kupić? Na te pytania odpowiedź uzyskacie w tym wpisie.

Ile pieniędzy na taki prezent powinniśmy przeznaczyć?

Wszystko zależy od tego, jaki jest nasz majątek i czy nie zbieramy na żaden ważniejszy, wyższy cel typu budowa domu czy nowy samochód. W końcu wiadomo – walentynki są ważnym świętem dla obu zakochanych – ale też nie należy popadać w żadne duże wydatki, ponieważ to właśnie zwykłe pieniądze są najpotrzebniejsze młodej parze. Już nawet w cenie pięćdziesięciu czy stu złotych możemy znaleźć naprawdę dobre prezenty na dzień zakochanych, które na sto procent się spodobają i przypadną do gustu naszej drugiej połówce.

Najlepszy upominek na walentynki – porada ode mnie

W prezentach nie chodzi o wiele – chodzi tylko o to, żeby były unikalne i spersonalizowane. Cena tak naprawdę nie gra roli – jeżeli nasz prezent będzie prosto do serca to będzie on lepszy od drogiego podarunku, kupionego od niechcenia.upominek na walentynki balotynka Jako że jestem cukiernikiem, i już bardzo długo pracuję w tym zawodzie – to z całego mojego serca mogę Wam polecić belgijskie pralinki. Powód jest prosty – są one w pewien sposób symbolem elegancji, luksusu i przepychu, czyli tego samego co drogie prezenty, a przy okazji nie są dla naszego portfela aż tak uszczuplające. Kolejnym ich plusem jest to, że po prostu można je w fajny i ciekawy sposób spersonalizować, tak żeby były one skierowane bezpośrednio do naszej połówki. Jak? Prosto – wystarczy po prostu zamówić np. taką balotynke przez internet, wiele sklepów, szczególnie gdy kupujemy prezenty na dzień zakochanych pozwala nam na możliwość dodania do nich czegoś od nas – czyli np. życzeń na bombonierce, lub wybrania samemu czekoladek i ich nadzienia. Taki upominek na walentynki jest znacznie lepszy niż wiele innych, droższych.

  • Gość

    kwiaty

  • Dorota

    Jak najbardziej się z tym zgadzam 🙂